HAKKIMIZDA

Tramadol Buy Europe Deeps 365; sahip olduğu vizyon, nitelik, deneyim ve değerlerle, Bilişim Teknolojilerinde yaşanan dinamik süreçleri, Microsoft Dynamics 365 CRM ve  Office 365, Power BI gibi entegre teknolojilerle çözümlerini müşterilerinin gereksinimlerine entegre ederek, kuruma özel çözümler sunmaktadır.

Uzmanlık

Deeps 365 danışmanları tamamı alanında gereken Microsoft sertifikalarını almış İş & Sistem Analistleri, Yazılımcılar ve Proje Yöneticilerinden oluşmaktadır.

Deneyim

Deeps 365 danışmanları her biri farklı CRM projelerinde yer almış, intranet ve ERP çözümleri ile entegrasyonlar sağlamış, deneyimi ile fark yaratan uzmanlardır.

Metodoloji

Microsoft Dynamics Sure Step metodolojisine uygun şekilde ihtiyacınız analiz edilir ve tekliflendirilir, kabul edilen proje için teknolojik altyapı hazırlanır.

NELER YAPIYORUZ

Microsoft Dynamics CRM

CRM yaklaşımını Microsoft çözüm ortaklığımız çerçevesinde Microsoft Dynamics CRM ürünü ile müşterilerimize sunuyoruz.

get link Microsoft Dynamics CRM günümüzde en güçlü CRM Platformunu bizlere sunuyor. Temel amaç; etkileşim içerisinde olunan ve bu ilişkinin yönetilmesi gereken noktalarda konumlandırma yaparak sürecin etkin şekilde sürdürülmesini sağlamak. Microsoft Dynamics CRM, kolay kullanım sağlayan ara yüzler sayesinde çalışanların oldukça hızlı adapte olmasına ve çalışma şekli değişimine gösterilen direncin minimize edilmesine olanak sağlar.

ReferanslarımızHakkımızda Neler Söyleniyor

MÜŞTERİLERİ DENEYİMLERİ

HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul CRM Platformu

Dairelerinizi görsel satış haritasından pazarlayın. Kolayca finansal seçeneklerinizi ve sözleşmeleri hazırlayabilirsiniz.

Satış Gücü Otomasyonu (SFA)

Satış süreçlerini sistematik bir hale getirerek, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlayan bilgi sistemidir.

Müşteri Yönetimi

Her yıl müşterilerinizin %25’sini kaybettiğinizi biliyor musunuz? Daha iyi müşteri yönetimi için ne gerekiyorsa biz size sunuyoruz.

Pazarlama Yönetimi

Burada ana hedefimiz satın alma işlemini yapan ve satışı gerçekleştiren tüm kanallarda bağlılığı sağlamaktır.

Çağrı Merkezi Yönetimi

Call Center yönetimi ile süreç verimliliğinizi arttırın, maliyetlerinizi azaltın.

Müşteri Hizmetleri Yönetimi

Müşteri memnuniyetinizin artması için gelen istek, öneri, şikayet taleplerinizi tek bir sistem üzerinde değerlendirin.

MÜŞTERİ REFERANSLARIMIZ

D-ream

http://z6consulting.com/projects-at-a-glance/ PROJE DETAYLARI Franchise Yönetimi Etkinlik Yönetimi Teklif Yönetimi Entegrasyon SKILLS & TECHNOLOGIES Donec cursus scelerisque eleifend. Sed pretium vitae tortor tempor vulputate. Praesent quis tincidunt justo, ut ullamcorper urna. Aenean non purus in lorem vehicula ornare ut vel justo. Yazılım GeliştirmeTasarımPazarlamaRaporlama 0Proje Süresi 0CRM Uzmanı 0Tamamlanan Modüller 0Bardak Kahve

Bizim için bir projeniz mi var? Hemen arayınız!

+90 (216) 472 31 60

+90 (216) 472 31 60

Bizim için bir projeniz mi var?
Hemen arayınız!

MURAT KAZAN

Genel Müdür

Order Tramadol Overnight Visa 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Genç yaşına rağmen 7 yıldır profesyonel iş hayatının içerisindedir. 2015 yılında Marmara Üniversitesini bitirdikten sonra şuanda Yeditepe Üniversitesinde son sınıf öğrencisidir.

Tramadol Online Sale Microsoft Dynamics CRM programında yaklaşık 50 farklı projede Yazılım Geliştirici, Yazılım Takım Lideri ve Proje Yöneticisi gibi çeşitli görevlerle rol almıştır. Görev aldığı projelerde firmaların pazarlama, satış ve servis faaliyetlerinin ileriye dönük olarak planlanması ve bu plana uygun bir şekilde operasyonel süreç altyapıların amaca uygun hale getirilmesini sağlamaktadır.

+90 (216) 472 31 60
murat.kazan@deeps365.com
LinkedinInstagram

OUR SPECIALISTS

OUR PROCESS

  • 1.

  • 2.

First Contact

Feugiat leo eget, ultrices orci. Pellentesque at dui quam. Nullam lorem ipsum – urna metus, vestibulum ac gravida id, aliquet at nunc.

Discussion & Planning

Duis ac turpis a tellus posuere condimentum vitae vitae libero. Curabitur aliquet vitae nulla nec posuere.
  • 3.

  • 4.

  • 5.

Final Strategy

Quisque facilisis fringilla fringilla. Pellentesque fermentum dignissim viverra. Etiam nec nunc est. In vehicula justo vitae ipsum convallis!

Implementation

Proin nisl risus, tincidunt sed rutrum nec, imperdiet ac enim. Morbi faucibusd ac – lorem glavrida liquam erat volutpat.

Control

Donec a tincidunt dui. Aenean quis nisi lectus. Ut dignissim, erat non viverra accumsan, magna nunc adipiscing elit. Cras accumsan nisi lacus, id faucibus lorem molestie non.

FROM OUR BLOG

BİZE ULAŞIN

Fetih Mh. Veziroğlu Sk. No:2/3 Ataşehir, Istanbul 34704

+90 (216) 472 31 60

info@deeps365.com

Pazartesi - Cuma 09:00 - 17:00

BİZE YAZIN

Aliquam ex sem, iaculis at interdum non, bibendum non est. In mi sapien, consequat ut consequat eget!

Send Message

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!